Alena Diva

COO RECLAR

Jestli tuto ženu něco vystihuje, tak je to prolnutí kreativity, ženskosti a vášně. O to víc pak, že je spojená s technologickým přístupem ke kráse.

Působíte velice žensky a křehce, jak jste se ocitla v segmentu technologického produktu krásy?

Původně mě celý projekt zajímal hlavně z pohledu kreativce a viděla jsem prostor pro zlepšení prezentace značky. Netajím se tím, že jsem obecně vůči technologiím spíše zdrženlivá a všem možným vymoženostem často úspěšně odolávám. Zároveň mi ale práce musí dávat hlubší smyl, takže nezbývalo, než přístroj nejdříve vyzkoušet. PEELER. Začátky probíhaly ve znamení hledání si té správné cesty, ale jakmile jsem pochopila, jak správně peeler Reclar používat, efekt se dostavil téměř okamžitě. Světelná terapie si mě absolutně získala, a i díky příběhům našich zákaznic, které si často vyřešily i dlouholetý problém s pletí, se Reclar stal mojí srdeční záležitostí. Jsem ráda i za druhotný efekt, kdy se můj původní skepticismus vůči technologiím překlopil do fascinace a touhy objevovat další inovativní přístupy.

Jakou roli pro vás v životě hrají rituály, o kterých v souvislosti se značkou často mluvíte?

Rituály vnímám jako zásadní věc. Ostatně stejně tak, jako jsou pro mě důležité pravdivost a autenticita. Tyto dvě věci beru jako propojené nádoby, kdy rituálem může být pro každého něco úplně jiného – a to právě na základě osobitosti a výjimečnosti každého z nás. Rituálem, který nás udržuje v psychické pohodě, se tak pro někoho může stát ranní káva, cvičení, procházka nebo pár hlubokých nádechů a výdechů než vstane z postele. Domnívám se, že jde hlavně o čas, který věnujeme jen a jen sami sobě. A právě to je benefitem, jenž nás udržuje v rovnováze.

Moje rituály se pravidelně mění s ohledy na cykly. A to nejen v přírodě. Zahrnují především pravidelný pohyb, otužování a v chladnějších měsících se neobejdu bez saunování. Denním rituálem je pro mě i suché kartáčování těla před ranní sprchou, kterou zakončuji studenou vodou. Krásně to rozproudí energii na celý den a zároveň navodí psychickou pohodu. No a samozřejmostí je pak péče o pleť. Já osobně zařazuji omlazující rituál pomocí červeného světla. A to především ráno, kdy pleť rozzářím díky aktivaci kolagenu a zároveň eliminuji kruhy pod očima a promasíruji povadlá oční víčka. Večer před spaním, když si vyčistím pleť, preventivně zařazuji léčivý rituál modrým světlem, který hojí nedokonalosti a předchází vzniku zánětu. @reclar­_czech

Jaké produkty bychom našli na vašem toaletním stolku?

V tomto ohledu jsem naprostou minimalistkou. Přestože se mi neskutečně líbí různé obaly, flakonky a vůně všemožných produktů, které trh nabízí, u mě doma je nenajdete. Málokterý produkt mé citlivé pleti sedí, takže v zimních měsících používám jako základ čisté bambucké máslo a šípkový nebo mandlový olej. Během letních dní je to pak olej kokosový. K tomu přidávám dle potřeby bylinné extrakty nebo esenciální oleje a podle potřeby pleti také zařazuji plátýnkové masky či sérum.

Miluji také květové vody, především ty z růží. Pro hloubkovou a okamžitou hydrataci používám Reclar Ion Mist sprej s náplní z Kamélie. Ten mám nejen na toaletním stolku, ale i neustále s sebou v kabelce. Dále tam najdete Reclar peeler se světelnou terapií a naprostým překvapením a objevem roku je pro mě pleťový krém Molecool ICONIC CREAM,  který mě uchvátil nejen svým efektem, jenž je na pleti po pravidelném používání velmi znát, ale také svou konzistencí a podmanivou vůní. Již pár týdnů ho kombinuji se svou běžnou péčí a jsem naprosto nadšená.

Na trhu se objevuje spousta produktů, které se dovážejí ze vzdálených zemí, jen jsou přelepeny nějakou značkou. V čem je váš peeler jedinečný?

Za tuto otázku jsem vám velmi vděčná, protože je podle mě velmi podstatné, zda si v rámci hi-tech pomůcek na pleť vyberete ověřený a certifikovaný produkt. Ten totiž musí splňovat důležité parametry, aby pleť nebyla vlivem používání poškozena, ale naopak se dosáhlo kýžených výsledků. Konkrétně se jedná o frekvence ultrazvukových vln a světelné terapie, které se musí pohybovat v určeném rozmezí, aby byly léčivé, ne destruktivní. Tato čísla vychází z vědeckých studií a měla by se důsledně dodržovat. Naši technologičtí vývojáři z Jižní Koreji si dále zakládají na konstantnosti těchto vln, tedy aby nedocházelo k výkyvům a výpadkům během používání, což se často u levných napodobenin stává. Z obsáhlé interní studie mimo jiné vyplynulo, že mnoho produktů ve skutečnosti nemá proklamovaný galvanický proud, ale jedná se pouze o vibraci. I proto jsme rádi, že v tomto ohledu si můžeme opravdu stát za kvalitou našich produktů, které jsou například v asijských zemí uznané jako zdravotní pomůcky s řádnou certifikací. Ne nadarmo získal peeler Reclar mnoho významných ocenění hned v několika zemích světa.

Jaká je vaše vize značky RECLAR do budoucna a na čem právě pracujete?

V předchozích letech jsme se věnovali především edukaci. Chtěli jsme klást důraz na to, aby lidé věděli o technologii tohoto typu více a měli možnost si jednotlivé funkce, které náš hlavní produkt nabízí, nastudovat. V tom chceme určitě pokračovat, protože je pro nás velmi důležité, aby lidé uměli produkt správně používat a dosáhli tak svého cíle v péči pleť. Jsme nadšeni z každého příběhu našich zákazníků, kdy například ženy často říkají, že mohou konečně po několika letech vyrazit ven bez make-upu nebo si vyléčily dlouhodobý problém. To nás velmi posouvá a motivuje k další práci. Jak na to?

Dlouho jsme se také snažili zákazníkům vysvětlit, že náš produkt mohou používat s jakoukoliv svojí oblíbenou kosmetikou. Nemusí ani měnit žádný ze zažitých návyků, pouze stačí přidat Reclar na pár minut denně. Chceme podporovat jedinečnost každého z nás. I proto je součástí naší vize propojování se s jinými projekty a produkty, jako je právě lokální značka MyMolecool. Naší hlavní misí je totiž zefektivnění jakéhokoliv beauty rituálu.

Začněte 60-ti denní transformaci již dnes.

MOLECOOL ICONIC BEAUTY PACK